Antykorozja konstrukcji stalowych

Korozja to zjawisko niszczenia metali w wyniku wpływu środowiska naturalnego. Szczególnie szybko rdzewieją konstrukcje stalowe, dlatego warto skorzystać z naszych usług antykorozyjnych dla takich obiektów. Zaniedbanie w tej sferze może skutkować szybszym niszczeniem konstrukcji, a w krytycznych sytuacjach nawet niebezpieczeństwem utraty życia użytkowników skorodowanej budowli. Wykonywane przez nas zabezpieczenia antykorozyjne skutecznie zapobiegają powstawaniu oraz rozprzestrzenianiu się rdzy.
Nasza firma oferuje prace antykorozyjne dla konstrukcji stalowych.
Przed nałożeniem odpowiedniego zabezpieczenia antykorozyjnego, przeprowadzamy dokładne czyszczenie konstrukcji, a niektórych przypadkach wiąże się to z piaskowaniem powierzchni. W zależności od stanu prace przygotowawcze wykonujemy ręcznie lub przy użyciu metod mechanicznych. Warto pamiętać o tym, że każda powierzchnia wymaga zastosowania innego środka. Do antykorozji konstrukcji stalowych najczęściej wykorzystujemy wysokiej jakości powłoki alkidowe, poliuretanowe, epoksydowe lub chlorokauczukowe. Wyboru pokrycia dokonujemy po dokładnej analizie konstrukcji oraz środowiska, w którym znajduje się zabezpieczany obiekt. Nasi specjaliści nie tylko pomogą dobrać odpowiedni preparat, lecz także udzielą niezbędnych wskazówek co do konserwacji danej powierzchni w przyszłości.
Antykorozja konstrukcji stalowych wykonywana jest przez nas na kominach, silosach, konstrukcjach kratowych wież, masztów i innych. Nie jesteś pewien czy obecne zabezpieczenia w wystarczającym stopniu chronią obiekt przed korozją? Zadzwoń i umów się na wizytę, podczas której ocenimy stan powłok i doradzimy Ci jakie kroki najlepiej podjąć!
Dzięki wykorzystywaniu sprawdzonych sposobów i specjalistycznych produktów nasze okresy gwarancyjne są dłuższe niż u konkurencji. Antykorozja konstrukcji stalowych? Zadzwoń! Pracujemy na terenie całej Polski.