Pokrycia antykorozyjne kominów

Każdy komin wystawiony jest na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, które sprzyjają rozprzestrzenianiu się rdzy na jego powierzchni. Pokrycia antykorozyjne kominów w znacznym stopniu ograniczają niekorzystny wpływ powyższych oddziaływań.
Nasza firma oferuje kompleksową usługę malowania kominów przy użyciu wysokiej jakości powłok antykorozyjnych. Oprócz gruntownego czyszczenia przemysłowego, możemy wykonać piaskowanie, które wygładzi powierzchnię i pozytywnie wpłynie na przyczepność farby.
Wykorzystujemy zabezpieczenia antykorozyjne różnego rodzaju, w zależności od typu malowanej powierzchni. Wyróżniamy farby epoksydowe, poliuretanowe, alkidowe i akryle nowej generacji, które tworzą trwałe powłoki zabezpieczające. Farbę dobieramy na podstawie oględzin obiektu i zaklasyfikowania go do odpowiedniej kategorii korozyjności od C1 do C5.
W zależności od wybranego systemu, dobieramy właściwą metodę aplikacji farby: tradycyjną, tj. za pomocą pędzla lub ciśnieniową – przy użyciu agregatu.
Dlaczego warto wybrać naszą ekipę?
Nasz zespół odznacza się wyjątkową skrupulatnością jeśli chodzi o pokrycia antykorozyjne kominów. Dbamy o zadowolenie klienta i stale doskonalimy swoje umiejętności. Wszystkie prace wykonujemy na czas, o czym świadczy duża ilość świetnych referencji. Wykorzystujemy zaawansowane technologie, dzięki czemu bez problemu zabezpieczamy nawet najbardziej trudnodostępne części konstrukcji.
Masz dodatkowe pytania? Chcesz dowiedzieć się, jaki jest czas oczekiwania na usługę? Zadzwoń i porozmawiaj z naszym konsultantem! Chętnie rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości i wskaże dostępne wolne terminy.