Pokrycia antykorozyjne silosów

Malowanie silosów nie tylko świetnie wpłynie na ich wygląd zewnętrzny, ale także zapewni skuteczną ochronę przed rdzą na wiele lat. Wykorzystywane przez nas pokrycia antykorozyjne silosów to gwarancja jakości i użyteczności nawet w warunkach działania silnych substancji chemicznych. Powłoki cechują się wysoką odpornością na działanie czynników zewnętrznych, jak wiatr, deszcz i niskie temperatury, jak również opary substancji żrących, tarcie i inne uszkodzenia mechaniczne.
Wielu klientów pyta nas, jak często należy wykonywać malowanie silosów. Nie ma zasady określającej uniwersalną częstotliwość, z jaką powinno się wykonywać tę czynność. Renowację i odnowę zabezpieczeń antykorozyjnych należy wykonywać, jak tylko zauważy się rdzawy osad na powierzchni silosa. Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się korozji należy dokładnie oczyścić i zabezpieczyć wszystkie ogniska korozji.
Na nasze pokrycia antykorozyjne udzielamy wieloletnich gwarancji, bo wiemy, że pracę wykonujemy z pełną starannością, a preparaty, z jakich korzystamy są najwyższej jakości. Dodatkowo wyróżniamy się kompleksowością usług: oprócz antykorozji konstrukcji stalowych oferujemy malowanie przeszkodowe i montaż oświetlenia przeszkodowego, pozwalającego oznakować wysokie przeszkody lotnicze w dzień i w nocy.
W zależności od rodzaju powierzchni korzystamy z farb jedno- lub wieloskładnikowych. Najczęściej wykonujemy zabezpieczenia antykorozyjne silosów z wykorzystaniem powłok epoksydowych, poliuretanowych lub alkidowych.
Przed przystąpieniem do malowania wykonujemy szereg czynności przygotowawczych, które pozwolą jeszcze lepiej zabezpieczyć daną powierzchnię. Najlepiej uzgodnić szczegóły zlecenia mailowo i sprawdzić naszą dostępność.