Pokrycia antykorozyjne wież i masztów

Antykorozja konstrukcji stalowych to jedna z najczęściej wykonywanych przez nas usług wysokościowych. Nasi pracownicy przechodzą coraz to nowe kursy pracy z dostępu linowego a także branżowe, by mogli pracować jeszcze wydajniej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu każdego członka naszej ekipy, że zlecenie zostanie wykonane szybko i dokładnie. Żaden nasz klient nie zaprzeczy, że znamy się na rzeczy!
Wybieramy tylko sprawdzone produkty, kiedy wykonujemy pokrycia antykorozyjne wież i masztów. Dzięki temu możemy dawać klientom wieloletnie gwarancje na wykonywane przez nas usługi. Pokrycia antykorozyjne obiektów wysokich są elastyczne, wodoodporne, łatwe do umycia i nadzwyczaj trwałe.
Działamy rzetelnie i transparentnie, co potwierdzają referencje naszych oddanych klientów. Skorzystaj z naszych usług alpinistycznych i przekonaj się sam!
Antykorozja wież i masztów przebiega następująco:

  • najpierw oglądamy konstrukcję i sporządzamy wycenę;
  • następnie myjemy lub piaskujemy powierzchnię, zwracamy przy tym uwagę na dokładne usunięcie resztek starych, słabo przyczepnych, powłok;
  • malujemy obiekt farbą podkładową, by zapewnić 100% ochronę;
  • na koniec nakładamy na powierzchnię farbę nawierzchniową – również o działaniu antykorozyjnym.

Pokrycia antykorozyjne masztów/wież wykonujemy przeważnie metodą tradycyjną – czyli pędzlem. Taki sposób rozprowadzania farby pozwala nie zachlapać obiektów w pobliżu. Nie omijamy nawet najtrudniej dostępnych fragmentów konstrukcji.
Chcesz umówić się na oględziny obiektu w związku z antykorozją? Zadzwoń lub napisz nam maila, a my jak najszybciej zaproponujemy Ci termin spotkania. Nasz obszar działania to cały kraj!