Malowanie konstrukcji stalowych

Malowanie konstrukcji stalowych wiąże się najczęściej z zabezpieczeniami antykorozyjnymi. Nawet jeśli nie zdecydujesz się na użycie farby z właściwościami antykorozyjnymi, regularne malowanie pozwoli uchronić obiekt przed rdzą oraz działaniem czynników zewnętrznych. Inną korzyścią z malowania konstrukcji stalowej jest jej świeży, atrakcyjny wygląd. Wybierając naszą ekipę możesz spodziewać się, że za niewielką cenę cała, nawet najbardziej nieregularna powierzchnia konstrukcji zostanie równomiernie pomalowana.
Malowanie konstrukcji stalowych wykonujemy najczęściej metodą natryskową za pomocą profesjonalnego, przeznaczonego do tego sprzętu. Wykorzystanie pistoletu natryskowego pozwala na utworzenie jednolicie gładkiej powłoki na każdym rodzaju powierzchni, co daje bardzo dobry, wizualny efekt.
Przed malowaniem właściwym przeprowadzamy szereg prac przygotowawczych. Na początku cała powierzchnia zostaje dokładnie oczyszczona i odtłuszczona. W zależności od podłoża następnie nałożony zostaje odpowiednia farba podkładowa. Tak przygotowaną konstrukcję można malować emalią kryjącą.
Zalecamy umieszczenie oświetlenia przeszkodowego na wysokich konstrukcjach lub przynajmniej skorzystanie z usługi malowania przeszkodowego. Pozwoli to poprawić widoczność konstrukcji dla obiektów latających a w przypadku obiektów wysokich jest niezbędne w kontekście prawa budowlanego. Naszą firmę cechuje sumienność oraz solidność. Malowanie konstrukcji stalowych? Dobrze trafiłeś!