Zabezpieczenia antykorozyjne

Zastosowanie odpowiednich pokryć antykorozyjnych to jedno z najważniejszych zadań, jeżeli mowa o konserwacji konstrukcji stalowych. Oferowane przez nas metody antykorozji idealnie sprawdzą się na:

 • konstrukcjach stalowych;
 • kominach;
 • silosach;
 • wieżach;
 • masztach.

  Wykorzystujemy najwyższej jakości zabezpieczenia antykorozyjne, żeby móc zagwarantować klientom ochronę na wiele lat. Malowanie konstrukcji stalowych wykonujemy metodą natryskową lub tradycyjną – pędzlem, aby pokryć każdy fragment konstrukcji, zachowując przy tym najwyższą precyzję.
  Pracujemy z dostępu linowego, co umożliwia nam osiągnięcie najwyższych punktów konstrukcji czy innych miejsc trudnodostępnych. Bez wieloletniego doświadczenia nie bylibyśmy w stanie pracować tak szybko, wydajnie i solidnie co potwierdzają liczne referencje i opinie klientów. Regularnie odbywamy branżowe szkolenia. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Ci usługi na najwyższym poziomie.
  Proces antykorozji przebiega według poniższego schematu:
  1) Oględziny obiektu i dobór najlepszej technologii.
  2) Usunięcie starych powłok.
  3) Czyszczenie powierzchni. Przy poważnych degradacjach wykonujemy piaskowanie.
  4) Ewentualne odtłuszczenie powierzchni jeśli nie była piaskowana czy myta
  5) Malowanie farbą podkładową.
  6) Malowanie farbą nawierzchniową.

Do antykorozji najczęściej wykorzystujemy powłoki alkidowe, poliuretanowe, epoksydowe lub rzadziej chlorokauczuki. Na rynku dostępny jest szeroki wybór farb od różnych producentów, wobec czego samodzielne dokonywanie wyboru może wiązać się z wybraniem farby kiepskiej jakości czy po prostu nieodpowiedniej do danego zadania. Aby uniknąć konieczności ponownego zabezpieczenia antykorozyjnego w krótkim odstępie czasu, zalecamy skorzystanie z naszej darmowej porady odnośnie wyboru odpowiedniego produktu i opracowania technologii.
Zachęcamy do kontaktowania się z nami w celu uzyskania wstępnej wyceny pracy, dodatkowych informacji lub ustalenia terminu wizji lokalnej. Możesz do nas zadzwonić lub napisać maila.